Aparaty słuchowe

Aparaty słuchowe dla dzieci i dorosłych

DOPASOWANIE APARATU SŁUCHOWEGO

Każdy aparat słuchowy dobiera się indywidualnie biorąc pod uwagę stopień i rodzaj ubytku słuchu, tryb
życia, potrzeby i preferencje pacjenta oraz jego możliwości finansowe.
Aby zapewnić najlepsze rozwiązanie istnieje możliwość bezpłatnej konsultacji, przymiarki i
wypożyczenia aparatu słuchowego.

SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY

Każdy aparat słuchowy zakupiony w naszym gabinecie ma zapewniony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny przez okres użytkowania aparatu. Wymiana części eksploatacyjnych odbywa się na miejscu a  naprawy w autoryzowanych serwisach. Wszystkie zakupione aparaty słuchowe mają 3letnią gwarancję producenta.

W naszym gabinecie zapewniamy bezpłatnie:

  • przegląd aparatu słuchowego
  • czyszczenie aparatu słuchowego
  • regulację aparatu słuchowego wg potrzeb
  • porady dotyczące użytkowania

Wkładki uszne

Wkładki uszne wykonuje się na podstawie wycisku ucha i mają niepowtarzalny kształt. Wkładki mogą być wykonane z twardego bądź miękkiego materiału. Zadanie ich polega na prawidłowym utrzymaniu aparatu na uchu.

Wkładki przeciwhałasowe pełnią funkcję ochronną przed ekspozycją na hałas. Są produktem certyfikowanym, zachowują możliwość komunikacji.

Wkładki przeciwwodne są używane przez pływaków oraz osoby z perforacją błony bębenkowej przy kąpieli, myciu włosów itp. – zapewniają doskonałą szczelność.

SYSTEMY FM

Systemy wspomagające słyszenie to urządzenia wykorzystywane najczęściej w szkołach, podczas szkoleń, w restauracjach, biurach. Pozwalają one na uzyskanie lepszego zrozumienia mowy u osób noszących aparaty słuchowe. System składa się z nadajnika z mikrofonem i odbiornika współpracującego z aparatem słuchowym.